Dřevěná okna

polstarek-k-narozeninam.jpg

Jsou už vaše stará okna ve vašem domě v havarijním stavu a potřebují nutnou výměnu? Volíte raději kvalitu, abyste za další rok nemuseli stát před řešením výměny a montáže dalších nových oken? Od toho je tu naše společnost, která vám vyrobí a namontuje kvalitní dřevěná okna a navíc na ně poskytne komplexní záruční i pozáruční servis.
Co se kvality oken týká, tak je naše společnost význačným českým výrobcem již od roku 1991 a vyrábí pro vás nejen kvalitní dřevěná okna, ale i vstupní dveře, garážová sekční vrata, zimní zahrady ze dřeva a další nezbytné doplňky, jako vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety a jiné. Pro výrobu využívá nejmodernější technologické postupy a materiály, které splňují všechny evropské normy kvality a zdravotní nezávadnosti.

Stačí vám to?

Že už nemusíme nic dál dodávat? Ale ano! Díky opravdu dlouholeté životnosti našich výrobků vám můžeme na naše dřevěná okna poskytnout nadstandardní záruku 5 let s veškerým dalším servisem a poradenstvím. Zkontaktujte nás na našem internetovém odkaze a zjistěte si ještě více informací. Vhodná společnost pro výrobu vašich oken je právě zde!