Zlaté mince

Jsou formou investičního zlata. Mohou nabídnout mnohem více než danou nominální hodnotu. spojují exkluzivitu a výjimečnost drahého kovu, tedy zlata, spolu s danou rytinou, která je vždy určitým originálním motivem.
V našem katalogu naleznete desítky zlatých mincí. Vždy se jedná o pravé originály, nikoli náhražky. Najdete zde mince roztříděné dle nominální hodnoty, státu, ražby, ryzosti zlata či velikosti. Na našem webu se také dovíte podrobné informace, co vše nabízí hodnotné zlaté mince a jak nakupovat co nejvýhodněji. Všechny námi nabízené mince jsou podrobně popsané a kupující tak má k dispozici potřebné informace. Nabízíme také celé sety mincí. Navíc, koupit můžete nejen mince ze zlata, ale i další předměty z drahých kovů, které nabízejí uměleckou a historickou hodnotu.

Mince jsou odkazem kultury

Platidla obecně můžeme chápat jako jeden ze symbolů společnosti, například daného státu. Pamětní zlaté mince, které jsou raženy právě z drahých kovů, mají za cíl připomenout symboly společnosti formou ražby. Kupujete-li investiční zlato a další cennosti, investujete do kulturní a umělecké hodnoty s odkazem na minulost. Je to podobné jako zlaté předměty ze starověkého Egypta.